Shokuese/ Motoçiklisti filmoi vdekjen e tij(Video+18)

motociklisti-filmon-vdekjenNjë ngjarje shumë e pazakontë ka ndodhur në qytetin e Koaqelit. Mësohet se një motoçiklist turk i quajtur Mustafa Kurt, ka filmuar momentin e vdekjes së vet me një kamerë që e kishte të vendosur në helmetë! 34-vjeçari dhe një mik i tij ishin duke shëtitur rrugëve të qytetit Koaqeli, kur filluan të garojnë me shpejtësi marramendëse. Por në momentin që e kuptoi se miku i tij e kishte lënë pas, Kurt dha gjithçka nga vetja që ta zë, dhe derisa po anashkalonte një kamion humb kontrollin mbi motoçikletën dhe përplaset në tokë, duke mbetur i vdekur në vend.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Psikologët këshillojnë, kurrësesi mos i lejoni fëmijët të ndjekin lajme

Psikologët nuk ndalojnë së dhëni këshilla për rritjen e fëmijëve, duke i ...