CNN habit mbarë botën, 30 minuta film me pullë të kuqe në mes të programacionit

cnnnRrjeti televiziv amerikan CNN i befasoi të gjithë një natë më parë.

Stafi i televizionit ndryshoi krejt papritur programacionin.

Duket se një gabim i çastit kushtoi shumë, kur në ekranet e CNN u shfaqën filma për të rritur, me saktesisht pornografi.

Për rreth 30 minuta u transmetuan filma me pullë të kuqe, dhe kjo nuk mund ti shpëtonte syrit të publikut. Shume njerez fotografuan dhe regjistruan me video skenat e nxehta seksuale qe u shfaqen ne kanalin e njohur informativ.

Duket se shkak per ngjarjen ka qene një ngatërresë në regjinë e rrjetit televiziv amerikan bëri që shumë shikues të habiteshin për çka po u shikonin sytë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron ‘reality show’ në Rusi, dy femra me bikini rrihen në pishinë

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një ‘reality show’ në Rusi ...