Amerikania e fiksuar pas Elvana Gjatës, këndon këngën e saj më të fundit (Video)

111Edhe jashtë vendit dhe kontinentit dëgjohet kënga “Lejla” nga Elvana Gjata, Capital T dhe 2po2.

Duket se “Lejla” ka shkuar deri larg në Amerikë, pasi një vajzë amerikane së fundmi ka realizuar një cover të këngësshqiptare, shkruan lajmi.net.

Kliko per me shume info

Denisha Jones ka publikuar në kanalin e saj në Youtube versionin e saj të këngës “Lejla”, e që tingëllon interesant gjuha shqipe e kënduar nga një amerikane. Nuk është hera e parë që kjo vajzë bën cover të Elvanës, apo dhe këngëtarëve të tjerë shqiptarë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.