Fier, përplasen rëndë dy makina, ja gjendja shoferëve

aksident-fierNjë ngjarje e rëndë raportohet në Fier, në afërsi të fshatit Zharrëz. Ky lajm bëhet me dije nga qytetarët të cilët tregojnë se përplasja e mjeteve ka qenë aq e fuqishme sa personat kanë dalë nga makinat dhe kanë mbetur të shtrirë në tokë. Ende nuk dihet për viktima. Lajmi raportohet nga JetaoshQejf

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Grabitja në Rinas/ Zbardhet dëshmia e Admir Çerpjes: Si u njoha me Muratajn

Admir Çerpja i penduari i bandës së grabitësve të 7 milion eurove ...