I thonë se ka vdekur Fidel Kastro, shikoni reagimin shokues që bëri e moshuara(Video)

fidel-castroVdekja e ish-liderit të Kubës, Fidel Kastro, reagimet kanë qenë të shumta. Të shumtë kanë reaguar ata që e kanë urryer, por nuk kanë mbetur pas as ‘’fansat’’ e tij. Së fundmi, një video publikohet në internet, ku shihet reagimi i një të moshuare. Gruaja ng aFlorida po flinte, kur shkojnë i japin lajmin, dhe… për më shumë shihni videon.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Çifti më i famshëm në Shqipëri, Alma dhe Erioni shfaqen sërish, ja c’bëjnë në Fier

Momentalisht ata janë çifti më i famshëm në Shqipëri. Kjo pasi të ...