Dy shqiptarë kanë ditëlindjen, shikoni si festojnë në burgun anglez

shqiptaret-burg-anglezNdonjëherë ditëlindjet nuk na gjejnë ashtu siç ne do të donim, por kjo nuk do të thotë që s’duhet t’i gëzohemi një viti të ri për ne. Kështu, sot është një ditë e veçantë për Bledin dhe Seitin, dy djem shqiptarë që vuajnë dënimin në një burg në Angli.

Ata kanë mbledhur miqtë e tyre, të cilët gjithashtu vuajnë dënimin në këtë burg, për të festuar ditëlindjet e tyre.

Siç shihet në foto ata dhe miqtë e tyre po e shijojnë këtë ditë, madje duket si një ditëlindje jashtë ambientit të një burgu, ku frutat, pijet, tortat dhe muzika nuk mungojnë.

“Në ditëlindjen e durrsakut dhe tropojanit. Seiti mbush 37-vjeç, Bledi 27. Faleminderit nëse e publikoni, ju përshëndesim”, shkruan njëri prej të burgosurve për “JOQ”

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Aventura e cmendur e ciftit amerikan…

Pete Thuli 24 dhe Tailor Bucher 23 vjeçe, janë çifti amerikan që ...