Defekti në motor, Ferrari me vlerë 180 mijë $ shpërthen në flakë

Një “Ferrari” që kap vlerën 180 mijë dollarë ka shpërthyer në flakë. Makina ishte e një qytetari nga Sidneji.
“Daily Mail” shkruan se pas një defekti në motor, “Ferrari” i Tan Shukla-s mori flakë. Por sikur të mos mjaftonte kjo, i vodhën edhe sendet personale.

Personi, i cili i ndohmoi të fikte zjarrin shfrytëzoi kohën kur Shulka po i telefononte Policisë për ti marrë portofolin dhe një laptop.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shpërfytyron të dashurën që mos ta pëlqejë më njeri, e kafshon 21 herë në fytyrë

Vajza e identifikuar si Melody Moon, 25 vjece, nga Yeovil i SHBA-së, ...