Kjo është një ndër femrat me “të nxehta” në botë, fotot e saj “cmendin” meshkujt

FEMRA-SEKSI-BOTEAbigail Ratchford është vajza e ëndrrave, ndoshta të cdo mashkulli përreth botës, pasi fotot e saj janë duke i “cmendur” të gjithë.
Kohët e fundit, ajo e quan veten si “mbretëresha e linjave trupore”.

Bukuroshja nga Pennsylvania ka më shumë se 5 milionë ndjekës në Instagram, më shumë se 3 milionë në Facebook dhe më shumë se 400,000 në Twitter.

FOTOT:

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kylie Jenner gjithmonë provokon, tregon sërish pasmet dhe gjoksin (Foto)

Kylie Jenner dallon nga të gjithë për format seksi që ka. Ajo ...