Fejohet Enca Haxhiaj? (Foto)

UntitledE shumë njohur dhe e shumë folur nga mediat rozë, Enca Haxhiaj sërish në krye të listës. Pas një postimi në Snapchat”, ajo ka treguar një unazë, duke na lënë të nënkuptojmë se tashmë ka ndërruar statusin. Kjo është e vetmja unazë që nuk do ta heq kurrë”, shkruan Enca përkrah fotos.
Por jo vetëm unaza ka zgjuar thashethemet mbi statusin e këngëtares. Enca ka udhëtuar drejt Italisë dhe ka vizituar një nga qendrat më të bukura të shtetit fqinj.
“Në Milano”, ka shkruar këngëtarja, teksa pozon tejet e lumtur. Si gjithmonë, edhe këtë herë ajo nuk e ka shfaqur se kush ishte shoqëruesi i saj.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rihanna ‘’largohet’’ nga muzika, shpallet Humaniste e Vitit në Harvard (Foto)

Rihanna, është përzgjedhur si humanistja e vitit nga Universiteti i Harvardit.