Akuzat për abuzim me fëmijët, ja cfarë zbuloi FBI për Brad Pitt

brad-pittAktorja Angelina Jolie kishte akuzuar Brad Pittin për abuzim me fëmijët.

Për këtë arsye FBI-ja kishte nisur një hetim të zgjeruar rreth këtyre akuzave kundër aktorit amerikan.

Por, pas shqyrtimit të rrethanave është vërtetuar se Pitt nuk ka abuzuar me fëmijët siç pretendonte Jolie.

“FBI ka shqyrtuar të gjitha rrethanat. Asnjë nga akuzat e Angelian Joliet nuk janë vërtetuar dhe Pitt nuk ka abuzuar me fëmijët”, thuhet në deklaratë.

Ndryshe, Pitt do të vazhdojë të luftojë për marrjen e kujdestarisë së fëmijëve.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nudo nga vaska, modelja 43 vjeçare nuk njeh kufinj(Foto/Video)

Duke lënë pas modelingut dhe duke u fokusuar tek biznesi, modelja 43-vjecarja ...