Imazhi i frikshëm, fantazmë është kjo apo…?!

fantazmaNë këtë video do shihni diçka të pazakontë dhe të frikshme në të njëjtën kohë.

Një pajisje palestre e cila shërben për të ndërtuar muskujt e shpatullave, në video duket se lëviz vetë ndërkohë që në atë çast nuk po frynte as erë.

Kliko per me shume info

Pasi videoja është shpërndarë në internet, shumë persona kanë spekuluar se pas lëvizjes së pajisjes, fshihej një fantazmë.

Ngjarja e pazakontë ka ndodhur në Kankun, Meksiko dhe është filmuar nga një grua e cila i paralajmëroi fëmijët që gjendeshin aty afër të mos i afroheshin.

Pajisja lëvizi për 23 sekonda dhe askush nuk kishte një shpjegim të mundshëm për atë që ndodhi.klan

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.