Fansi i dhunuar nga këngëtari: Me Justin Bieber do të përballem në gjykatë

fansi-bieberNgjarja e tij beri buje ne te gjitha mediat dhe Kevin Ramirez, 18-vjeç tha se ndihej i zhgënjyer dhe i mërzitur nga veprimi i kengetarit Justin Bieber.

Pasi lajmi u dha në të gjitha rrjetet sociale ai ishte i ftuar në një radio për intervistë dhe shtëpi se çështja tashmë ishte në duart e një avokati dhe se nuk mund të jepte më shumë informacione.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Enca Haxhia ngjit fansin në skenë dhe i bën kërcim erotik por…shikoni reagimin e tij

Enca Haxhia ngjit fansin në skenë dhe i bën kërcim erotik por…shikoni reagimin e tij

Enca Haxhia ka tërhequr sërish vëmendje gjatë performimit në një lokal nate ...