Fansat turpërojnë Luanën, ja veprimi tyre (Foto)

luana-nentorLuana Vjollca, moderatorja shumë e kritikuar për pamjen e saj, cdo ditë merr nga një goditje nga fansat. Këta të fundit kërkojnë që moderatorja të pranojë operacionet plastike që ka bërë, ndërkohë që moderatorja cdo herë e mohon. Faqja më e madhe për diskriminimin e vipave ka postuar së fundmi një foto të Luana Vjollcës pa operacione. Për më shumë shihni foton.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

morena-taraku

Sot këngëtare e modele super-seksi, por ja si dukej dikur Morena Taraku

Morena Taraku është një nga modelet dhe këngëtaret më seksi në Shqipëri. ...