Kanë 12 gishta në këmbë dhe duar, njihuni me familjen e jashtëzakonshme (Foto)

12gishtaduar-kembeNjihuni me familjen e cila ka 25 pjestarë, ku secili prej tyre ka 12 gishta në këmbë dhe në duar. Kjo familje mësohet të ndodhet në Indi. Ata jetojnë në zonën Gaya.
I zoti shtëpisë, 50 vjecari Krishna tregon pengesat që po kalon nga kjo gjë. Ai rrëfen se ka pasur problem për martesën e vazjës, pasi bashkëshorti nuk e pranonte atë me 12 gishta.
Kjo është një trashëgimi për familjen ka shprehur ai, pasi dhe prindërit e mi dhe motrat e mi kanë pasur këtë problem. Unë nuk e vuaj këtë problem, por fëmijët dhe nipërit e mi po.
Një pjestare e familjes së tyre ka shprehur se kjo gjë është një bekim, ndërsa disa të tjerë shprehen se ky është një mallkim.
Një tjetër problem që hasin këta janë këpucët që veshin. Është e vështirë për ne të mbulojmë këpucë të porositura, ka shprehur i zoti i shtëpisë.

LEXO EDHE:  Astrologjia: Çfarë është horoskopi dhe pse të gjithë e lexojnë

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here