Familja Xhaka i drejtohet Kombit Shqiptar

Kliko per me shume info

familja-xhakaFamilja e Granit dhe Taulant Xhakës e ka uruar gjith kombin shqiptar per 28 Nëntorin, datën e madhe të historisë shqiptare, raporton Zëri.

“Familja xhaka te gjith shiptarve ku do te jan ju urojn Festen e 28 Néntorit diten se Pavarsis duke ju uruar Bashkim dhe Dashuri ne mes veti de zotroj toleranca dhe rrespekti ne mes veti Urime” thuhet në urimin e babait të dy futbollistëve të famshëm, Ragip Xhakës.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here