Familja Xhaka i drejtohet Kombit Shqiptar

familja-xhakaFamilja e Granit dhe Taulant Xhakës e ka uruar gjith kombin shqiptar per 28 Nëntorin, datën e madhe të historisë shqiptare, raporton Zëri.

“Familja xhaka te gjith shiptarve ku do te jan ju urojn Festen e 28 Néntorit diten se Pavarsis duke ju uruar Bashkim dhe Dashuri ne mes veti de zotroj toleranca dhe rrespekti ne mes veti Urime” thuhet në urimin e babait të dy futbollistëve të famshëm, Ragip Xhakës.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shkarkohet Ranieri, pesë kandidatë për trajner tek Leicester City

Një lajm që nuk mund të imagjinohej vetëm disa orë më parë ...