“Facebook” sërish me ndryshime, risia e radhës do t’ju habisë!

facebook2016“FacioMetrics” kjo është kompania që do të bashkëpunojë me “Facebook” për të sjellë një super-risi.
Nëse ju lexoni postimin e një miku tuaj në “FB” që ju pëlqen apo ju shkakton të qeshura, nuk ka nevojë të shtypni gje për të treguar.

Kjo risi do t’ju skanojë fytyrën dhe do të masë reagimet tuaja në bazë të lëvizjes shkruan LajmiFundit.al. Pra nëse ju qeshni, do të thotë se ju pëlqen (like).
“Mënyra se si njerëzit komunikojnë po ndryshon dita-ditës dhe efektet e ndryshme i lejojnë njerëzit të shprehen në mënyra të reja zbavitëse e krijuese”, tha një zëdhënës i Facebook.
Kjo super-risi që pritet të vijë së shpejti do të bëjë “Facebook” superior në krahasim me rrjetet e tjera sociale si Instagram e Snapchat që derimë tani kanë kopjuar njëri-tjerin duke sjellë vecori pothuajse të ngjashme./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here