Operohet portieri i Kombëtares, jashtë fushe deri në 2017?

3
Kliko per me shume info

berisha-etritPortieri i kombetares Etrit Berisha do të operohet në meniskun e gjurit të djathtë, pas një dëmtimi që pësoi në ndeshjen që Atalanta e tij fitoi ndaj Romës.

Operacioni do të kryhet nesër dhe portieri i kombëtares sonë do të kthehet të luajë vetëm vitin e ardhshëm.

Kliko per me shume info

Duket se Berisha do të mungojë në ndeshjet kundër Juventus, Udinese, Milan dhe Empoli.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here