Enca më e nxehtë se kurrë, eskpozon gjoksin bombastik në Athinë(Foto)

15033760_334381793587790_1166711117_nEnca Haxhiaj një ndër këngëtaret më të përfolura nga mediat rozë, nuk harron asnjëherë të tërheqë vëmëndje. Shumë aktive në rrjetet sociale, 20 vjecarja poston së fundmi një foto nga Athina, e cila duket shumë ‘’HOT’’. Duke espozuar gjoksin e saj, ajo ngre temperaturat në Athinë, Shqipëri dhe kudo ku fansat e saj ndpdhen.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron intervista me këngëtaren, moderatori i kërkon të këndojë “live” por….

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika ...