Kur Ermali nuk njihej, ja përse mori famë ai (Foto)

ermal-mamaqiErmal Mamaqi i sotëm është shumë ndryshe nga ai i fillimit të skenave. Nga një video e postuar nga Olti Curri, tregon Ermal Mamaqin, këngëtari Erlind Zeraliu dhe këngëtarja e njohur Liljana Kondakçi në një interpretim të 17 vjetëve më parë. Një ndër figurat më të spikatura televizive siç është sot, Ermali, në atë kohë ishte ende i panjohur. Në vitin 2002, Ermal Mamaqi iu bashkua grupit “The Dreams.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here