Mos u habisni! Ja cfarë bën Ermal Mamaqi në një lokal serioz në Boston

ermali-bostonHumoristi dhe këngëtari Ermal Mamaqi ka qenë në SHBA për disa koncerte së bashku me kolegun e tij Alban Skënderaj.

Ermali gjatë kësaj kohe ka nxjerrë disa foto dhe video ku shfaq humorin e tij.

Në një postim në një lokal në Boston, Ermal Mamaqi shfaqet në një pozicion alla-shqiptarshe.

“Në një lokal serioz në Boston”- shkruan Ermali./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

perdhunimi

Deklarata shokuese e regjisorit: Aktorja s`e dinte se do përdhunohej tek ‘Tango e fundit në Paris’

E mbani mend filmin “Tango e fundit në Paris”? Regjisori i saj ...