Ermal Mamaqi “i nxin jetën” Alban Skënderajt

ermal-mamaqiHumoristi Ermal Mamaqi është në gjendje të krijojë situata qesharake kudo ku ndodhet. Këtë herë në shoqëri të Alban Skënderaj, Ermali ka bërë një veprim që e ka shkrirë së qeshuri këngëtarin.

Ai për të krijuar një situatë komike është rrëzuar përpara këmbëve të Albanit, është zhveshur në aeroport dhe nuk e ka lënë këngëtarin të qetë as në tualet.

Ermali dhe Albani ndodhen në SHBA për disa koncerte./LajmiFundit.al/

VIDEO:

Bëj tagg shok/shoqe që vdes të bëjë foto/video me ty.?

A video posted by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Arma” e re kundër terrorizmit, vendi që stërvit shqiponjat për të rrëzuar dronet

Franca prej kohësh është duke stërvitur shqiponjat për të kapur dhe rrëzuar dronët. ...