Erioni shfaqet publikisht, Alma e famshme kthehet nga Greqia: Do lidhim jetën

erioni-alma“Alma të lutëm Erioni, kthehu, mose shit trupin, kthehu se të dua”.

Me këtë video teksa qante, Erioni, nga Fieri iu lut Almës që të rikthehej në lidhje me të në videon që ka bërë xhiron e rrjeteve sociale.

Kliko per me shume info

Dhe mesa duket, videot kanë bërë efektin e tyre.

Alma është kthyer nga Greqia dhe ka dalë në TV bashkë me Erionin ku ka thënë se dashuria mes tyre është e sinqertë.

Ajo tha se e braktisi Erionin se ai pinte por shtoi se nuk do ta lërë më.

Nga ana tjetër Erioni tregoi në Pasdite në Top Channel se historia e videos nisi me një video që ai do t`ia dërgonte Almës por që pa dijeninë e tij materialimë pas u publikua në internet.

“I bëj thirrje policisë ta fshijnë videon time që është shpërndarë pasi kam qenë i dehur”.

Erioni ka thene se do ta braktise alkoolin ndersa Alma ka thene se ka problem me familjen e saj ne Lezhe te cilet jane fanatike dhe jane te prekur nga shfaqja e videos.

Ata thane se do martohen dhe do jetojne me qira ne Fier.

Alma theksoi se ka frike te ndahet nga burri i deritanishem duke theksuar se ka frike se ai nuk do ta lejoje te takoje femijet qe kane lindur gjate marteses bashke.

Nga ana tjeter Erjoni theksoi se “Almen e dua me gjithe shpirt, vetem vdekja do na ndaje, jap edhe gjakun e trupit per te”. /lajmifundit.al

erioni-alma1

1 COMMENT

  1. O Erioni nga fieri, u gjet nje fije flokut tend tek ajo vrasja, debil kur te dergon shefi te vrasesh njerez rruhu mir

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.