Aksidenti me motor në Tiranë, ja kush është këngëtari që humbi jetën

Lexo edhe: Identifikohen viktimat – Aksident i rëndë me motor në Tiranë, humbin jetën dy të rinj

Dy të rinj janë përfshirë në një aksident fatal në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 21:20 në bulevardin “Bajram Curri”, pranë urës së “Bllokut”, ku drejtuesi i motorit me targa “AP 105” humbi kontrollin dhe për pasojë janë rrëzuar.

Kejdi Halili, 21 vjeç dhe Ergi Dini, 22 vjeç u dërguan në spital në gjendje të rëndë shëndetësore dhe rreth orës 21:50, kanë ndërruar jetë në spital, si pasojë e dëmtimeve të marra. Grupi hetimor në vendin e ngjarjes po kryen veprimet hetimore.panorama

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Grabitja në Rinas/ Zbardhet dëshmia e Admir Çerpjes: Si u njoha me Muratajn

Admir Çerpja i penduari i bandës së grabitësve të 7 milion eurove ...