Aksidenti me motor në Tiranë, ja kush është këngëtari që humbi jetën

Lexo edhe: Identifikohen viktimat – Aksident i rëndë me motor në Tiranë, humbin jetën dy të rinj

Dy të rinj janë përfshirë në një aksident fatal në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 21:20 në bulevardin “Bajram Curri”, pranë urës së “Bllokut”, ku drejtuesi i motorit me targa “AP 105” humbi kontrollin dhe për pasojë janë rrëzuar.

Kejdi Halili, 21 vjeç dhe Ergi Dini, 22 vjeç u dërguan në spital në gjendje të rëndë shëndetësore dhe rreth orës 21:50, kanë ndërruar jetë në spital, si pasojë e dëmtimeve të marra. Grupi hetimor në vendin e ngjarjes po kryen veprimet hetimore.panorama

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here