Publikohet projekti i fundit e Ergi Dinit, sekreti që i rrëfen nënës

Nuk dihet nese Ergi Dini i ka treguar nënës së tij për vajzën e ëndrrave të tij, ate që ndalon botën vetëm me një shikim dhe që bën xheloz edhe diellin.

Të paktën kjo ide na vjen në mendje me të dëgjuar projektin e tij të fundit muzikor, të publikuar sot.
Videoja publikohet gati një javë nga dita kur Ergi u nda përfundimisht nga kjo botë si pasojë e një aksidenti tragjik bashkë me mikun e tij Klajdi Halili.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Enca Haxhia ngjit fansin në skenë dhe i bën kërcim erotik por…shikoni reagimin e tij

Enca Haxhia ngjit fansin në skenë dhe i bën kërcim erotik por…shikoni reagimin e tij

Enca Haxhia ka tërhequr sërish vëmendje gjatë performimit në një lokal nate ...