Aksidenti me dy viktima në Tiranë, përcillen në banesën e fundit këngëtari e shoku i tij

ergi-diniFamiljarë, miq dhe të afërm i dhanë lamtumirën e fundit Ergi Dinit, i cili u nda nga jeta mbrëmjen e djeshme së bashku me shokun e tij Kejdi Halili.

Ceremonia mortore e të riut 22 vjeçar u organizua në qytetin e Shkodrës dhe pse ai jetonte në kryeqytet. Ndërkohë ceremonia e Kejdi Halilit, djalit të gazetares Erestina Halili u bë në Tiranë.

Të dy të rinjtë humbën jetën tragjikisht në një aksident pranë Ambasadës Ruse në zonën e ish-Bllokut në Kryeqytet.
Ata ishin duke ecur me motorr, kur në një moment drejtuesi Kejdi Halili ka humbur orientimin dhe rrota e parë e motorrit është ngritur lart dhe më pas është përmbysur.
Të dy djemtë dhanë jetën në spital nga plagët e rënda që kishin marrë si pasojee aksidentit te rende me motor.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Grabitja në Rinas/ Zbardhet dëshmia e Admir Çerpjes: Si u njoha me Muratajn

Admir Çerpja i penduari i bandës së grabitësve të 7 milion eurove ...