Vdekja e Ergi Dinit trondit Aurela Gacen: Jam pa fjalë! Duket e pabesueshme

ergidiniAksidenti i këngëtarit Ergi Dini dhe shokut të tij Kajdi Halili i ka tronditur të gjithë. Ata u aksidentuan mbrëmjen e së hënës teksa po udhëtonin me një motor në zonën e ish Bllokut në Tiranë.

Dy të rinjtë u dërguan menjëherë në spital, por kanë ndërruar jetë disa orë më vonë si pasojë e plagëve të marra raporton LajmiFundit.al.

Aurela Gace ka reaguar në rrjetet sociale ku i ka shprehur ngushëllimet familjes së tij.

“S’ka pak qe mora kete lajm kaq te hidhur. Pa fjale. Duket e pabesueshme. Packa se nuk te njihja nga afer, zerin e Talentin tend ishte e pamundur te mos e duartrokisje fort, ishe kaq ndryshe. . Shume i ri , ti bashke me shokun tend. Zoti ju paste marre ne krahet e tij e u prehshi ne paqe. 😇😇 Ngushellimet me te sinqerta familjareve”- shkruan Aurela Gace./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Forma bombastike dhe seksi, Kylie Jenner tregon më shumë seç duhet(Foto)

E vogla e Kardashian- Jenner ‘’shpërthen’’ së fundmi. Në një natë romantike ...