Eneda Tarifa e thotë ‘troç’: Ja pse ika nga ‘Portokallia’

eneda-tarifa2015Eneda Tarifa për 6 vite ishte moderatore e spektaklit humoristik ‘Portokalli’, por ndërkohë këtë vit nuk do të jetë më.

E ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit, Eneda ka folur gjerë e gjatë për jetën e saj familjare, profesionale si dhe arsyen se përse është larguar nga spektakli.

“Kalova një periudhë shumë të bukur 6-vjeçare pranë një spektakli shumë të bukur, i cili më dha disa dimensione të tjera, siç ishte aktrimi dhe prezantimi…Nuk jemi të përjetshëm, të pazëvendësueshëm. Televizionet ndjekin praktikat e rotacionit, ndodh edhe me ekranet e mëdha…”, – tregon ajo. (Minuta 12:09).

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ende pa filluar Big Brother, largohet opinionisti Arjan Konomi

Dikur opinionist në spektaklin “reality” të “Top Channel”, Arjan Konomi u rikthye ...