Enca një police provokuese, nxjerr gjoksin dhe… (Foto)

UntitledEdhe Enca Haxhiaj festoi Halloween-in. E kthyer në një police seksi, ajo nuk u kursye të tregonte format e saj bombastike. Duke nxjerrë gjoksin dhe duke treguar prangat, ajo tërhoqi shumë vëmendje. Të rrjetin e saj Instagram, këngëtarja i dha kënaqësinë fansave të saj të shihnin atë në të cilën ajo ishte shndërruar.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Djali i Sinan Hoxhës një “engjëll” i vërtetë!

Rreth një viti më parë këngëtari më i dashur i shqipëtaëve, Sinan ...