Ja cfarë bën Enca Haxhia në prapaskenën e koncertit

enca-haxhiaKengetarja Enca Haxhia gjatë fundjavës ka performuar në një nga klubet e njohura të kryeqytetit.

Ajo ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” një foto nga prapaskena e koncertit, momentin përpara se të ngjitej në skenë.

Enca duket shume seksi e veshur me një “body” me xixa dhe një palë geta me yje.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shkaktare për vdekjen e një të riu, arrestohet ‘’Samara’’

E mirënjohura, Daveigh Chase, ku mori famë nga filmi horror ‘The Ring’ ...