Enca ‘’guxon’’, ja si duket pa make-up dhe pa photoshop (Foto)

encaaKëngëtarja Enca Haxhiaj ditë më parë lajmëroi fansat se do të ‘’humbiste’’ në natyrën e bukur të Valbonës. Por, gjatë kësaj kohe ajo ka postuar foto në bukurinë e atij vendi, dhe me thjeshtësinë e saj. Enca postoi në intsagram një foto pa make-up, dhe pa programme photoshopi.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

perdhunimi

Deklarata shokuese e regjisorit: Aktorja s`e dinte se do përdhunohej tek ‘Tango e fundit në Paris’

E mbani mend filmin “Tango e fundit në Paris”? Regjisori i saj ...