Enca ‘’guxon’’, ja si duket pa make-up dhe pa photoshop (Foto)

encaaKëngëtarja Enca Haxhiaj ditë më parë lajmëroi fansat se do të ‘’humbiste’’ në natyrën e bukur të Valbonës. Por, gjatë kësaj kohe ajo ka postuar foto në bukurinë e atij vendi, dhe me thjeshtësinë e saj. Enca postoi në intsagram një foto pa make-up, dhe pa programme photoshopi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.