Pas 24 vitesh martesë bëhen me djalë, shikoni si ia vunë emrin (Foto)

femija-kabashiPrizreni, e sidomos familja Kabashi nga Korisha e këtij qyteti, sot ka arsye për të festuar më shumë.

Telegrafi mëson se pas 24 vitesh martese, një çift sot u bë me djalë. Dhe, djalit të porsalindur, për ta nderuar 28 Nëntorin e shqiptarëve, prindërit ia vunë emrin Flamur.

Kliko per me shume info

Flamuri ka lindur në Spitalin Amerikan në Prishtinë, ku gjendet akoma në këto çaste. Ai është në gjendje shumë të mirë shëndetësore, dhe i bukur tamam si flamuri jonë dhe raca shqiptare.

LEXO EDHE:  Shkon te varri i Pablo Escobar, djali “trondit” me veprimin që bën

Urime familja Kabashi, urime shqiptarë, jetë të gjatë Flamurit.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here