Bukuroshja super-seksi shfaqet në plazh nudo

modele-plazhEmily Ratajkowski prej disa ditësh ka tërhequr vëmendjen e mediave për foton e saj nudo kundër Trump dhe për fotot gjatë kërcimit të nxehtë, për 9.1 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Por së fundmi 25-vjeçarja ka postuar një foto nudo gjatë pushimeve të saj. Ajo tregon çdo milimetër të fizikut të saj. Fotoja është shkrepur në anë, për të ruajtur modestinë e saj.

Emily mori famë ndërkombëtare në 2013, kur u shfaq nudo në videon Blurred Lines të Robin Thicke, duke treguar se ajo ndihet shumë rehat me trupin e saj.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Reagon Bes Kallaku, ja e vërteta e largimit nga Portokallia

Prej disa ditëve me rradhë, në media qarkullon një lajm ku thuhet ...