Elif dhe Kivanc vijnë së shpejti, ja “trajleri” i serialit që pritet të thyejë rekorde

kivanc-tuba-elifSeriali turk që do të fillojë së shpejti, pritet të thyejë rekorde për shkak se protagonistë kryesorë janë dy nga aktorët me të mirë të Turqisë.
Në këtë serial, protagonistë do të jenë dy aktorët Tuba Buyukustun dhe Kivanc Tatlitug, të dy mjaft të njohur edhe për publikun shqiptar.

Seritë pritet të nisin në nëntor ndërkohë në mediat turke qarkullon edhe “trajleri” i këtij seriali.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron intervista me këngëtaren, moderatori i kërkon të këndojë “live” por….

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika ...