Elif dhe Kivanc vijnë së shpejti, ja “trajleri” i serialit që pritet të thyejë rekorde

2
Kliko per me shume info

kivanc-tuba-elifSeriali turk që do të fillojë së shpejti, pritet të thyejë rekorde për shkak se protagonistë kryesorë janë dy nga aktorët me të mirë të Turqisë.
Në këtë serial, protagonistë do të jenë dy aktorët Tuba Buyukustun dhe Kivanc Tatlitug, të dy mjaft të njohur edhe për publikun shqiptar.

Seritë pritet të nisin në nëntor ndërkohë në mediat turke qarkullon edhe “trajleri” i këtij seriali.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here