Elvana Gjata dhe Tuna, këndojnë bashkë për herë të parë

Asnjëherë nuk kanë sjellur ndonjë bashkëpunim por mbrëmë dy këngëtare kënduan së bashku live.

Natën e kaluar dizajneri Valdrin Sahiti, organizoi një darkë me disa nga femrat më të njohura të estradës shqiptare me të cilat ai bashkëpunon.

Gjatë mbrëmjes pati performanca të shumta nga këngëtaret e pranishme. Mirëpo diçka që tërhoqi vëmendjen ishte pjesa ku dy këngëtare të dashura për publikun kënduan së bashku.

Fjala është për Tunën dhe Elvana Gjatën të cilat së bashku kënduan këngën “Në një portokalle moj”. Siç mund të vëreni nga video që sjellim ato të dyja kur këndojnë bashkë kombinohen mirë njëra me tjetrën.

Mbase ky mund të jetë një hap që ato të sjellin ndonjë bashkëpunim të mundshëm për fansat e tyre.rtv21

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Publikohen pamjet e frikshme të grabitjes së Kim Kardashian

Disa pamje të frikshme që tregojnë skenën e dhomës së hotelit ku ...