Ekzekutoi 28-vjeçaren, sot masa e sigurisë për autorin e vrasjes

parukjerja-lezheAlfred Nikolli, autori i vrasjes së tre ditëve më parë të parukieres, mësohet se do të dalë sot para togave të zeza për tu njohur me masën e sigurisë. Pasi ekzekutoi me 2 plumba në zemër 28-vjeçaren Etleva Ndoka, nënë e një fëmije, 31-vjeçari nga Lezha që mësohet se ka mbërritur në gjykatë. I akuzuar për për vepren penale “Vrasje me paramendim” dhe “Prodhim dhe mbajtje pa leje e armëve luftarake dhe municionit ”, pritet vazhdimësia e vendimit për autorin.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Policia gjen trafikantët që futën drogë në zarfet e postës, do dërgohej në Itali

Policia ka rënë në gjurmët e dy personave që kanë tentuar të ...