Ekspozon ‘’zogun’’ në tapetin e kuq, modelja ‘’ çmend’’ fansat(Foto)

Pictured: Chrissy Teigen and John Legend Mandatory Credit © Gilbert Flores/Broadimage 2015 MTV Video Music Awards - Arrivals 8/30/15, Los Angeles, CA, United States of America Broadimage Newswire Los Angeles 1+  (310) 301-1027 New York      1+  (646) 827-9134 sales@broadimage.com http://www.broadimage.com

 

 

Chrissy Teigen shokon në American Music Aëards të dielën mbrëma. E veshur me një fustan të zi tepër ekstravagant, ajo ‘’padashur’’ tregon ‘’zogun’’. Ajo kishte vendosur të tregonte rikthimin e linjave pas shtatzënisë, mirëpo tregoi më shumë sesa kishte planifikuar. Fustani i 30-vjeçares ishte shumë i hapur anash saqë ia ekspozonte krejtësisht këmbët.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

E lagur dhe gjysmë e zhveshur, këngëtarja shqiptare provokon fansat

Kengetarja Anxhelina Hadergjonaj është mjaft aktive në rrjetet sociale. Teksa poston shpesh ...