Ekspozon këmbët në koncert, por një detaj e nxjerr keq këngëtaren shqiptare (Foto)

14996290_331789360513700_342113776_nE cilësuar si këngëtarja me forma më perfekte, Nora Istrefi me paraqitjen e fundit tregon të kundërtën. E veshur me geta transparente, ajo ka argëtuar të pranishmit në një klub nate duke performuar disa prej hiteve. Ajo ka shfaqur defekte në trup duke ekspozuar celulit, e cila ka bërë që shumë adhurues të mbetet tëp habitur. Për më shumë shihni foton.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Dasëm si në fshat”, Bes Kallaku zbulon detaje për martesën me Xhensila Myrtezaj

Së shpejti aktori i humorit Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj do të ...