Enca nuk e ka problem të ftohtin, ekspozon gjoksin (Foto)

encaaEnca e larguar në Gjermani po vijon me koncertet e saj. Duke njoftuar fansat për vendodhjen e saj, ajo ka treguar gjithashtu dhe gjoksin. Ndonëse ka veshur një pallto prej pelushi të trashë sërish Enca ka mundur të ekspozojë dekoltenë e saj shpërthyese

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ja si duket sot “Mimoza Llastica”, 25 vite pas largimit nga Shqipëria (Foto)

Aktorja më e dashur e fëmijëve në vitet ‘80-’90, Mimoza llastica, sot ...