Ekspozon gjoksin, fansat e ‘’masakrojnë’’ me komente negative këngëtaren(Foto)

Kliko per me shume info

mariahhKëngëtarja më ‘’HOT’’, Mariah Carey së fundmi ka postuar një foto ku ka reguar gjoksin e saj shpërthyes. Me një bluzë të hapur deri në fund për festën tradicionale të Falenderimeve, ajo e tregon qartazi gjoksin e saj. Fotoja e ndarë në rrjetet sociale nga këngëtarja nuk është pranuar nga fansat të cilët mendojnë se është e modifikuar.
Fansat kanë menduar se këngëtarja ka modifikuar krahun e majtë dhe një pjesë të pasqyrës. Njëri prej tyre thotë: ‘Photoshopi më i keq që kam parë ndonjëherë’.
Mariah nuk shqetësohet aspak për opinionin social dhe nuk replikon, sepse për momentin ajo po mendon për të tjera gjëra.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here