Bluzë transparente, ekspozon gjoksin bombastik, takim me një burrë misterioz, ç’po kurdis këngëtarja e mirënjohur? (Foto)

UntitledTeksa shihet në shoqërinë e një burri ‘’misterioz’’, këngëtarja serbe, Ceca ekspozoi dhe njëherë gjoksin bombastik. Përtej pyetjeve se kush është shoqëruesi saj, fansat më shumë fokusohen me pamjen që ajo i fal.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

tuna-shtatzene

Tuna Sejdiu pranon për herë të parë publikisht: Jam shtatzënë

“Eshtë aty, dhe kam tre muaj që kam qëndruar në intimitet sepse ...