Ekspozon gjoksin, këngëtarja kritikohet ashpër nga fansat (Foto)

Kliko per me shume info

UntitledE mirënjohur jo vetëm për zërin e saj por dhe për shfaqjen denjitoze dhe plot sharm në skenë, Yllka Kuqi duket se heq dorë nga kjo gjë. Ajo mesa duket e ka parë të nevojshëm një ndryshim. Bëhet fjalë për një foto në rrjetin e saj personal Instagram, ku e veshur me një fustan të kuq, ajo ekspozon gjoksin. Por, ky veprim i saj nuk është pëlqyer aspak nga fansat e saj. Komentet negative kanë qenë nga më të ndryshmet, gjersa Yllka ka hezituar të bëjë replika lidhur me këtë temë.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here