Ekspozon gjoksin, këngëtarja kritikohet ashpër nga fansat (Foto)

UntitledE mirënjohur jo vetëm për zërin e saj por dhe për shfaqjen denjitoze dhe plot sharm në skenë, Yllka Kuqi duket se heq dorë nga kjo gjë. Ajo mesa duket e ka parë të nevojshëm një ndryshim. Bëhet fjalë për një foto në rrjetin e saj personal Instagram, ku e veshur me një fustan të kuq, ajo ekspozon gjoksin. Por, ky veprim i saj nuk është pëlqyer aspak nga fansat e saj. Komentet negative kanë qenë nga më të ndryshmet, gjersa Yllka ka hezituar të bëjë replika lidhur me këtë temë.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

beskallaku

Bes Kallaku tallet keq me “vuajtjet” e Ermal Mamaqit

Ermal Mamaqi ka qenë mbrëmë në “Zonë e Lirë” ku ka deklaruar ...