Edi Rama i kontrollon profilin djalit nga Durrësi, i zbulon veturën, ja çfarë i shkruan

robi-durresPas disa fotove që ka postuar në profilin e tij Rama, qytetarët janë shprehur të pakënaqur nga ky luks për shtresën e lartë, ndërkohë që të varfrit po vuajnë në mjerim.

“Kjo është jeta e të pasurve hallall ju lumtë. Ne fukarejt ça të bëjmë”, ka thënë një komentues Ramës, por mesa duket djali nga Durrësi ka harruar të ndërrojë foton e profilit, në të cilën shfaqet brenda një automjeti në dukje luksoz.

Edi Rama i ka bërë një kontroll të shpejtë profilit të tij dhe menjëherë i ka replikuar duke i thënë se nuk është fukara me veturën që ka.

“Me gjithë atë veturë që paske Albi nuk je as fukara as mund të bësh zëdhënësin e fukarenjve, ndërkohë që duhet të mësosh së varfëria nuk luftohet, po nuk pati sa më shumë njerëz të pasur dhe sa më shumë të tilla”, shkruan Rama. JOQ

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vogëlushi 15-muajsh bëhet sensacion në internet

Vogelushi Harlen Bodhi White, nje vajze me faqe topolake, sy blu dhe ...