Gruaja e varur ndaj seksit, deklarata e burrit të saj shokon! (Foto)

UntitledNjë ngjarje e rrallë raportohet së fundmi. Bëhet fjalë për një 38-vjeçar, gruaja e të cilit vuan nga një sëmundje e rallë. Ajo po lufton me varësinë ndaj seksit. James Keates tregon se  është në një hall të madh. Gruaja e tij, 29-vjeçarja, Sami Ëalton vuan kjo kjo sëmundje e padëgjuar ndonjëherë
“Varësia ndaj seksit është çështje serioze. Shumë meshkuj mendojnë se do i pëlqente një vajzë që ka shumë dëshirë për seks, por asnjë nga të dashurit e mi nuk më ka përballuar. Jam me fat që kam gjetur James. Ai ka qëndrueshmëri për të më mbajtur ritmin, më mbështet shumë dhe nuk më gjykon kur jam në humor të keq”, ka thënë 29-vjeçarja për “The Sunday People”
Çifti bën seks pothuajse çdo ditë, por Sami ka edhe një koleksion lodrash seksi për rastet kur James është shumë i lodhur për të bërë dashuri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here