E tmershme/ Burri shkon në banjo, por… një gjarpër gjigand del nga WC-ja(Video)

gjarper-wcNjë ngjarje e rëndë raportohet nga Afrika e Jugut. Bëhet fjalë për një burrë, i cili nga guacka e WC-s nxorri një gjaprër gjigand dhe helmues. Nëse e keni menduar ndonjëherë nëse nëpërmjet ujërave të zeza në shtëpinë tuaj mund të hyjë një lloj mysafiri i paftuar, përgjigja vjen nga Pretoria. Për më shumë shihni videon.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

I çmendur pas shpejtësisë, Ronaldo teston modelin e ri të “Bugatti”-t

Kristiano Ronaldo është i pasionuar pas makinave të shpejta dhe kjo nuk ...