E paralizuar prej vitesh në fytyrë, 27- vjeçarja gjen shpëtim nga SELFIET(Foto/Video)

UntitledNjë ngjarje që përcjell shumë vullnet dhe tregon se e pamundura është e mundur ka prekur një glob të tërë. Bëhet fjalë për një bukuroshe 27 vjecare e cila prej vitesh kishte paralizë në fytyrë. Anna Robinson, 27 nga Nottingham tregon tmerrin që kaluar vite më parë. Ajo shprehet se vite më parë zgjohet e tmerruar kur kupton që nuk e ndjen më fytyrën e saj. Ajo gjithashtu tregon se me vullnet ia doli t’ia rikthente buzëqeshjen fytyrës së saj.

Por, para se të arrinte në këtë përfundim ‘’magjik’’ ajo u përball me diagnozat e mjekëve, të cilët shpesh i thonin se kjo gjendje mund të ishte e përhershme. Por, ajo nuk u besoi atyre! Ajo shumë e vendosur në vete bëri shumë foto duke mësuar veten sit ë buzëqeshte. Dy muaj pas kësaj metode, ajo u përmisua. Ajo tregon se ndihet shumë mirë. Po ashtu shton se nuk është kthyer cdo gjë si më parë, por është normalizuar goxha.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kërcënoi publikisht me jetë Bledi Manen, Eri Fullani merr ndëshkimin e menjëherë

Sulmet publike mes Erik Fullanit dhe Bledi Manes degjeneruan në një kërcënim ...