E pabesueshme! Si i pastrehë e dëbojnë, rikthehet me Ferrari dhe… (Video)

ipastrehe-ipasurNjë eksperiment është zhvilluar së fundmi. Tema është mënyra sesi trajtohen të varfrit dhe të pastrehët. Një djalë i ri, vishet si lypës dhe kërkon ushqim ne një restorant. Atë e refuzojnë dhe kërkojnë ta largojnë nga lokali. Pas disa orësh ai, lypësi, rikthehet serish por kësaj radhe i veshur mire dhe me një Ferrari. Te gjithë e presin shume mire dhe tregohen te gatshëm t’i sherbejne me çdo gjë te mundshme. Djali i nevrikosur nga ajo qe ndodhi i thotë se nuk i pëlqen mënyra si stafi i restorantit i trajton njerëzit dhe kështu largohet.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Arma” e re kundër terrorizmit, vendi që stërvit shqiponjat për të rrëzuar dronet

Franca prej kohësh është duke stërvitur shqiponjat për të kapur dhe rrëzuar dronët. ...