E pabesueshme/ Burri zgjohet në morg dhe shkon në lokalin ku u bë tapë duke pirë alkol

morgNjë burrë u deklarua i vdekur pasi kishte konsumuar sasi të tepërta alkooli. Ai u dërgua në morgun e spitalit, por pak më vonë u zgjua dhe u rikthye në lokalin ku kishte qenë duke pirë…

Të paktën kështu pretedojnë mediat në Kamienna Gora të Polonisë, ku 25  – vjeçari i identifikuar vetëm me emrin Kamil thuhet se për një kohë të shkurtër u shpall i vdekur.

Kliko per me shume info

Sipas gazetës Spiesa, Kamil kishte konsumuar shumë vodka. Ai ra përtokë dhe u dërgua me urgjencë në spital, ku u shpall i vdekur nga mjekët dhe u dërgua në morg. Por pak më vonë, roja dëgjoi zhurma të çuditshme nga morgu, hapi derën dhe gjeti një burrë lakuriq, që kërkonte një mbulesë.

Pasi mbërriti policia dhe gjithçka u sqarua, 25 – vjeçari u rikthye në lokal për të festuar faktin se i kishte shpëtuar vdekjes./tvklan

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here