E humbur prej 2 javësh, e moshuara gjendet e mbytur në ujërat e Shkopetit

policia2015Një e moshuar 99-vjeçare është gjetur e mbytur në ujërat e liqenit të Shkopetit, gjatë pasdites të kësaj të shtune. E moshuara ishte denoncuar si e humbur nga ana e familjarëve të saj, prej dy javësh.

Viktima është Dava Margjoni dhe sipas familjarëve, është larguar nga banesa, ku jetonte e vetme. Policia tha se e moshuara ishte lidhur me litar, çka ngre dyshime se ajo mund të jetë vetëmbytur.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Dhunohen motrat binjake në Fier, PD: Morën pjesë në protestë në Tiranë

Dy motra binjake banuese në Fier pretendohet se janë rrahur disa minuta ...