Kjo është e dashura e re super-seksi e Niall të One Direction

edashuraaGrupi muzikor One Direction mund të jetë me pushime por duket se e dashura e Niall Horan është absolutisht në drejtimin e duhur.

Niall dhe Jessica Serfaty janë lidhur në mars, dhe që atëherë çifti është parë bashkë në një sërë eventesh dhe duken mjaft të dashuruar.

Kliko per me shume info

Së bashku kanë qënë edhe në American Music Awards, dhe janë fotografuar të përqafuar gjatë pushimit.

LEXO EDHE:  Oriola çmend ndjekësit me foton seksi, befason Rasheli: E kam parë unë pa fustan!

Modelja Jessica e nisi karrierën e saj në America’s Next Top Model në 2010, dhe që atëherë u zhvendos nga Arkansas në Los Angeles për të ndjekur ëndrrën e saj të modelingut.

25- vjeçarja është nënë e 7-vjeçarit Roman, i cili jeton në Arkansas me të atin. Megjithatë ish bashkëshorti i saj, Ididia Serfaty, 30 vjeç e ka akuzuar modelen për braktisje të djalit duke preferuar të fokusohet në karrierën e saj.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here