Ish e dashura pozon topless, ja cfarë ka humbur Justin Bieber

[ngg_images source=”galleries” display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”600″ gallery_height=”400″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”10″ show_thumbnail_link=”1″ thumbnail_link_text=”[Show thumbnails]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]edashura-bieberNuk ka dyshim se poza e preferuar e ish të dashurës së Justin Bieber, Sahara Ray është ajo topless.

Modelja shfaq hiret e saj për ndjekësit e shumtë që ka në Instagram.

Të premten ajo është shfaqur sërish topless në postimin e saj në fundit në rrjetin social.

Bukuroshja 23 vjeçar nuk i lë dhe shumë vend imagjinatës në postimet e saj.

Ja disa nga fotot më të nxehta të Saharas.


Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shkaktare për vdekjen e një të riu, arrestohet ‘’Samara’’

E mirënjohura, Daveigh Chase, ku mori famë nga filmi horror ‘The Ring’ ...